Getinjo dhe Mozzik s’kanë të ndalur, bëhen me një tjetër veturë luksoze

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Ata nuk ka dyshim se janë vëllezërit më të komentuar në showbizin shqiptar.

Bëhet fjalë për Getinjon e Mozzik, të cilët fliten për çdo veprim e lëvizje të tyre.

Të tjera: Mozzik bëhet me veturë “600k”: Faleminderit Zot

Ndonëse kanë bërë karrierë të gjatë e përplot hite, ata tashmë falë kësaj, gëzojnë edhe një jetë luksoze.

Foto: Screenshot/Instagram

Dyshja e famshme posedojnë një koleksion makinash, të cilat i kanë prezantuar shpesh përmes rrjeteve sociale.

Të njëjtit ndajnë çdo detaj me fansat dhe tashmë kjo pjesë është shumë e diskutueshme.

Foto: Screenshot/Instagram

Autorët e hitit “El Chapo” njoftojnë së fundmi se kanë blerë një tjetër të re, Rolls Royce Culinan 2023.

“Edhe një tjetër”, ka qenë përshkrimi që Getinjo ia ka vënë postimit krah Mozzik, gjersa shfaqen në makinën e re, ku edhe nuk munguan pamjet e tjera mbresëlënëse.

Share.