fbpx

Gashi uron 100-vjetorin e themelimit të KF “Korabi”: Të jetësojmë bashkërisht kulturën dhe historinë tonë

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

“KF “Korabi” nga Dibra sivjet feston 100-vjetorin e themelimit të tij. Me këtë rast të gjithë dibranëve dhe gjithë sportdashësve, e veçanërisht grupit “Sokola”, ua urojmë përvjetorin e 100-të dhe u dëshirojmë suksese të reja.
Mbetem me shpresë që kështu ta jetësojmë bashkërisht kulturën, traditën dhe historinë tonë të përbashkët.
Urime Dibër!
Urime “Sokola” të Korabit”, ka shkruar kryetari i Alternativës, Afrim Gashi.

Share.