fbpx

Gashi: Shumica e brishtë dhe qasja ekskluziviste e ka bërë Kuvendin jofunksional

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Ditë më parë në emisionin “Argument” në të TVM 2, ishte i ftuar kryetari i AlternAtivA-s, Afrim Gashi.
“Parlamenti është gati se jofunskional. Shumica e brishtë dhe qasja ekskluziviste e ka bërë Kuvendin jofunksional”, ka theksuar Gashi.

Share.