fbpx

Gashi për TV Klan: Qeveria vazhdon me avazin e vjetër – neglizhohen kërkesat dhe sugjerimet e opozitës

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Ditë më parë në emisionin “99 Minuta” në TV Klan, i ftuar ka qenë kryetari i AlternAtivA-s, Afrim Gashi, i cili ka folur rreth situatës politike në vend.
“Qeveria vazhdon me avazin e vjetër, duke neglizhuar i kërkesat dhe sugjerimet e opozitës”, theksoi Gashi.
Sipas tij, qeveria po sillet në mënyrë ekskluziviste dhe të papërgjegjshme, duke politizuar edhe me pandeminë.

Share.