fbpx

Gashi për Kanal 5: Të gjitha vendimet për koalicionin i sjellim bashkë dhe në koordinim me Selën

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Gashi për Kanal 5: Të gjitha vendimet për koalicionin i sjellim bashkë dhe në koordinim me Selën

Ditë më parë, në emisionin “Samo intervju” në Kanal 5, i ftuar ka qenë kryetari i AlternAtivA-s, Afrim Gashi.
“Ne bashkë: Aleanca dhe Alternativa kemi funksionuar bashkërisht, duke kërkuar vota për listën e përbashkët, pra legjitimiteti është i përbashkët”, tha Gashi.

Ai shtoi se të gjitha vendimet për koalicionin do ta sjellin bashkë dhe në koordinim me Ziadin Selën.

Share.