fbpx

Gashi për Euronews: Partia shqiptare në pushtet ka sjellur vetëm dëshprim dhe degradim

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Ditë më parë, në emisionin “Balkan Talks” në Euronews Albania, i ftuar ka qenë kryetari i AlternAtivA-s, Afrim Gashi.
“Për 20 vite me radhë kemi dështim dhe degradim”, ka theksuar Gashi.
“Për fat të keq partia në pushtet ka udhëhequr me dikastere të rëndësishme, mirëpo fatkeqësisht ka sjellur veç dëshprim dhe degradim”, përfundoi lideri i Alternativës, Afrim Gashi.

Share.