fbpx

Gashi për Alfa TV: Kjo qeveri çdo ditë po i relativizon skandalet e saj

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Sonte, në emisionin “Zaspij ako mozhesh” në Alfa TV, i ftuar ka qenë kryetari i AlternAtivA-s, Afrim Gashi.
“Kjo qeveri nuk asnjë koncept për të ardhmen shtetërore. Çdo ditë kemi skandale, ndërsa çdo dështim të tyre dëshirojnë që ta relativizojnë”, ka thënë Gashi.
Sipas Gashit kjo qeveri çdo ditë po i relativizon skandalet e saj dhe kjo është tepër e çuditshme.

Share.