fbpx

Gashi: Na duhet konsensus dhe perspektivë e re për të ardhmen shtetërore

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

“Na duhet konsensus dhe perspektivë e re për të ardhmen shtetërore. Ne e ëndërrojmë Bashkimin Europian, ndërsa qëllimi ynë duhet të jetë të kemi vlera europiane për vendin tonë”, ka thënë kryetari i AlternAtivA-s, Afrim Gashi, për emisionin “Zaspij ako mozhesh” në Alfa TV.

Share.