Gashi falënderues: Nuk do e harroj kurrë dashurinë që më dhuruat

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

19:54 | 19 Tetor 2019

Gashi dje mbajti koncertin e fundit.

Gashi është bërë ndër këngëtarët më të pëlqyer në botë, madje këngëtari po synon edhe ‘Grammy’ me hitet e tij, shkruan lajmi.net.

Kosovari dje mbajti një koncert ku si gjithmonë me energjinë që përcolli në skenë ‘ndezi’ atmosferën tek publiku të cilët pastaj e shoqëronin atë duke kënduar së bashku.

Dhe dashuria që at ai dhanë këngëtarit gjatë natës e ka fascinuar Labinotin, i cili i falënderoi përmes një postimi në Instagram.

“Dashuria që morra natën e kaluar nuk do harrohet kurrë, faleminderit” shkruante Gashi. /Lajmi.net/

Share.