fbpx

Gashi: BDI nuk ka asnjë ideologji – ajo herë është e mirë për LSDM dhe herë për VMRO

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

“BDI nuk ka asnjë ideologji – ajo herë është e mirë për LSDM dhe herë për VMRO. BDI po rrëshqet kah gruevizmi i saj”, ka thënë kryetari i Alternativës, Afrim Gashi, për emisionin “Zaspij ako mozhesh” në Alfa TV.

Share.