fbpx

Gashi: BDI nuk dëshiron të ketë proces “fingerprint” në procesin zgjedhor – ata manipulojnë me zgjedhjet

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

“Duhet të kemi zgjedhje fer dhe demokratike. Kërkojmë proces të “fingerprintit”. Derisa nuk kemi zgjedhje të lira dhe demokratike, nuk mund të kemi shtet të së drejtës”, ka thënë kryetari i Alternativës, Afrim Gashi, për emisionin “Zaspij ako mozhesh” në Alfa TV.
Sipas tij BDI nuk dëshiron të ketë proces “fingerprint” në procesin zgjedhor – ata manipulojnë me zgjedhjet”, theksoi Gashi.

Share.