Futbollisti i kombëtares kosovare prezanton të dashurën

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

19:40 | 21 Tetor 2019

Florent Muslija na ka njoftuar me të dashurën e tij.

Florent Muslija për herë të parë ka bërë publike lidhjen që ka me një vajzë, shkruan lajmi.net.

Në profilin e tij në Instagram, 21-vjeçari ka postuar një fotografi së bashku ku shihet në përqafimin e Selmës.

“Një dhe e vetmja” e quan Muslija të dashurën e tij. /Lajmi.net/

Share.