Formacionet zyrtare: Zvicër – Irlandë

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

19:26 | 15 Tetor 2019

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen Zvicër – Irlandë.

Zvicra dhe Irlanda do të vihen përballë njëra tjetrës në një ndeshje shumë të rëndësishme për grupin D të kualifikueseve për Euro 2020.

Të dy skuadrat garojnë për një vend në Euro 2020, me Danimarkën që tashmë duket e favorizuar për të kaluar tutje, shkruan lajmi.net.

Ndeshja mes Zvicrës dhe Irlandës do të luhet me fillim nga ora 20:45.

Më poshtë lajmi.net ua përcjell formacionet zyrtare të dy kombëtareve për këtë ndeshje. /Lajmi.net/

Share.