Formacionet zyrtare: Man City – Aston Villa

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

13:11 | 26 Tetor 2019

Janë bërë zyrtare formacionet e përballjes mes Manchester Cityt dhe Aston Villa.

Me fillim nga ora13:30, skuadra e Pep Guardiolas pret në ‘Etiad Stadium’ Aston Villan, në ndeshjen e vlefshme për xhiron dhjet.

Formacionet zyrtare:

Manchester City: Ederson, Cancelo, Fernandinho, Stones, Mendy, Gundogan, Silva (C), De Bruyne, Bernardo, Sterling, Jesus

Aston Villa: 

/Lajmi.net/

Share.