Formacionet zyrtare: Liverpool – Arsenal

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

19:21 | 30 Tetor 2019

Liverpool dhe Arsenal do të takohen në 1/8 e finales së EFL Cup.

Skuadra e Jurgen Klopp, me fillim nga ora 20:30, pret në ‘Anfield Road’ skuadrën e Arsenal, shkruan lajmi.net.

Për Liverpoolin edhe në këtë ndeshje nuk do të paraqitet i lënduari Xherdan Shaqiri, ndërsa te Arsenal nuk është ftuar Granit Xhaka.

Formacionet zyrtare:

Liverpool:

Arsenal:

/Lajmi.net/

Share.