Formacionet zyrtare: Genk – Liverpool

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

19:52 | 23 Tetor 2019

Genku do të ketë nderin për të pritur kampionët e Evropës në sfidën e grupit e të Ligës së Kampionëve.

Xhiroja e tretë e kësaj faze, vë përballë Genkun dhe Liverpoolin, shkruan lajmi.net.

Formacionet zyrtare:

Genk: Coucke; Maehle, Cuesta, Lucumí, Uronen; Bongonda, Berge, Heynen, Ito; Samatta; Onuachu

Liverpool: Alisson; Milner, Van Dijk, Lovren, Robertson; Fabinho, Keita, Oxlade-Chamberlain; Salah, Firmino, Mané.

/Lajmi.net/

Share.