Formacionet zyrtare: Galatasaray – Real Madrid

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

19:55 | 22 Tetor 2019

Janë bërë zyrtare formacionet e përballjes Galatasaray – Real Madrid.

‘Los Blancos’ janë në kërkim të fitores së parë në Ligën e Kampionëve, pas një humbjeje dhe barazimi në dy ndeshjet e para.

Ndeshja mes Galatasaray dhe Real Madrid fillon nga ora 21:00.

Formacionet zyrtare: Galatasaray – Real Madrid

/Lajmi.net/

Share.