fbpx

Flet Shpat Kasapi lidhur me lajmin se është ndaluar me lëndë nar*kotike

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Këngëtari i njohur shqiptar Shpat Kasapi ka qenë i përfolur i gjatë ditës së hënë në shumë prej mediumeve shqiptare dhe atyre maqedonase.

U tha se ai ishte zënë me dr*ogë nga autoritet maqedonase dhe ishte arr*estuar.

Mirëpo duket se një gjë e tillë nuk qëndron sipas këngëtarit i cili përmes një video të publikuar në InstaStory ka treguar se ndodhet në Tiranë dhe jo në arr*est.

“Në Tiranë për qejf ju më nxorët që jam në bu*rg. Ju përshëndes dhe faleminderit për shpifjet vazhdoni kështu” ka shkruar këngëtari Kasapi në InstaStory.

Share.