Finem lanson projektin e ri

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

22:56 | 21 Tetor 2019

Reperi i ri në tregun shqiptar, Finem ka lansuar këngën më të re.

Finem, është reperi më i ri i estradës shqiptare, ai brenda një kohe të shkurtër arriti të tërheq vëmendjen e publikut me talentin e tij, shkruan lajmi.net.

Ai është nën menaxhim të ‘Friends Entertainmet’. Ky është projekti i tretë nën menaxhimin e këtij labeli.

Kënga titullohet ‘N’katror’ dhe është punuar edhe me videoklip.

Më poshtë mund ta gjeni këngën e re nga Finem. /Lajmi.net/

[embedded content]

Share.