Filmi i njohur ‘Fast and Furious’ vjen si lojë në PS4, Xbox one në vitin tjetër

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Për fansat e filmit ‘Fast and Furious’ dhe për adhuruesit e lojërave me makina, ky është një lajm i mirë.

Michelle Rodriguez dhe Vin Diesel janë paraqitur në skenë në eventin e çmimeve të lojërave për të njoftuar se një lojë e re ‘Fast and Furious’, do të vijë në kompjuterë, PS4 dhe Xbox vitin që po vjen.

Është i përbërë prej dy yjeve nga filmi me Tyrese Gibson, raporton “The Verge”, transmeton lajmi.net.

Në trailer nuk jepen shumë detaje rreth lojës dhe se si duhet të luhet, mirëpo me këto informata është e sigurt të thuhet se do të përfshijë makina të shpejta.

Share.