FC Prishtina – KF Drenica, formacionet zyrtare

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

17:33 | 16 Tetor 2019

FC Prishtina dhe KF Drenica takohen në ‘Fadil Vokrri’ për të zhvilluar ndeshjen e mbetur të javës së tetë.

Kjo ndeshje që zhvillohet në stadiumin ‘Fadil Vokrri’, fillon nga ora 18:00.

Skuadra e FC Prishtinës, e drejtuar nga Armend Dallku, do të kërkojë fitoren, për të ngushtuar epërsinë e pikëve me liderët e  Ballkanit, që prinë me 20 pikë.

Formacionet zyrtare:

FC Prishtina:

KF Drenica: Ymeri, Balde, Sykaj, Osmani, Bejta, Bardhi, Thaçi, Hamiti, Elashni, Mëziu, Harmon.

/Lajmi.net/

Share.