Erdogan ka nisur shumë ta nke në kufi, ja çfarë po ndodh

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Forcat e Ar matosura Turke filluan të transportojnë ta nke në kufirin Grek. Dy autokolona kamionësh të ngarkuara me rreth 40 ta nke u larguan nga kufiri sirian sot pasdite./ 5 sekonda pasi ta keni hapur marketingun hapet artikulli i plotë

Tanke e avionë, Greqia tregon fuqinë ushtarake, mesazh të fortë Turqisë – Shqiptarja.comTa nket ishin vendosur në kufirin sirian, tani ato u ngarkuan me kamionë dhe u nisën për në Edirnes.Dy autokolona kamionësh të ngarkuar me rreth 40 ta nke dhe larguar sot pasdite nga kufiri sirian.Karvani pritet të transportohet nga porti Iskenderun në Edirne me tren./ 5 sekonda pasi ta keni hapur marketingun hapet artikulli i plotë

Share.