Era Istrefi në studio, po vjen me këngë të re?

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

19:52 | 22 Tetor 2019

Foto: Instagram

Duket se Era Istrefi po punon për këngë të re.

Këngëtarja shqiptare, Era Istrefi, duket se nuk e ka ndërmend të ndalet, shkruan lajmi.net.

Ajo e ka publikuar një foto të re në Instastory dhe me të ka lënë të kuptohet se po punon për këngë të re.

Imazhi është realizuar në Greqi ndërsa Era ka preferuar të mos zbulojë detaje./Lajmi.net/

Share.