Enca i bën dhuratë vetes një ‘joint’

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

10:48 | 25 Tetor 2019

Enca Haxhia po shijon një mëngjesin e së premtes me një ‘joint’.

Enca Haxhia ka bërë një veprim me të cilin ka marrë sërish vëmendjen e publikut, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja ka provokuar me një postim të bërë ku shihet në një dhomë të gjumit dhe në dorën e saj mund të shohim një cigare kanabisi të mbështjellë me kurdel.

Ndryshe, që nga publikimi i ‘Jealous’ tre muaj më parë nuk ka ndonjë risi nga Enca për projekte të reja muzikore. /Lajmi.net/

Share.