Elena Ora rrëmben vëmendjen me veshjen glamuroze

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

23:30 | 16 Tetor 2019

Foto: Instagram

Motra e Rita Orës duket joshëse dhe elegante.

Motra e këngëtares Rita Ora, Elena, e ka marrë vëmendjen e ndjekësve në Instagram, shkruan lajmi.net.

Ajo e ka publikuar një foto në të cilën shfaqet e veshur në mënyrë shumë elegante dhe joshëse në të njëjtën kohë.

“Koha për koktell”, ka shkruar ajo pranë postimit të fotos në të cilën ka marrë shumë pëlqime./Lajmi.net/

Share.