Eibar 0-3 Barcelona, notat e lojtarëve

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

15:20 | 19 Tetor 2019

Barcelona e ka mposhtur Eibarin në kuadër të javës së nëntë në La Liga me rezultat 0-3.

Pas vetëm 13-të minutash lojë, Blaugraanasit kaluan në epërsi me anë të Antoine Griezmannin që u shërbye mjaftë mira nga Cirsitan Lenglet.

Në pjesën e dytë, Barcelona shënoi edhe dy gola të tjerë, me anë të Lionel Messit dhe Luis Suarez.

Messi shënoi në minutën e 58’, ndërsa Suarez në minutën e 66’.

Notat e lojtarëve për paraqitjen në këtë ndeshje i gjeni në pjesën e mëposhtme./Lajmi.net/

/Lajmi.net/

Share.