fbpx

E trishtueshme/ Ja rasti i cili tronditi Kosoven(VIDEO)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Babai 69 vjeçar dhe i biri 41 vjeçar ndërruan jetë brenda pak ditësh, si shkak i infektimit nga COVID-19.

Valon Rrahimi u varros të martën në varrezat e Podujevës, ndërkaq sipas familjarëve nuk kishte asnjë sëmundje tjetër, njofton Klan Kosova.

Ramadan Rrahimi, vëllai i 69 vjeçarit Isufit, rrëfen se si dyshojnë të jetë infektuar i biri i tij.

“Jo, nuk ka pasë asnjë sëmundje tjetër. Ka shkuar që ta vizitojë babën e tij në spital edhe ka nejt aty pak”, deklaroi Rrahimi.

E pame nuk do të mbahet, ndërkaq Valoni ka lënë pas vetës gruan e tre fëmijët.Sht1p rekl amen me posht prit 7 sekonda dhe shih videon

Share.