fbpx

E pat puna e Albinit, shpaloset videoja mes tij dhe Gjuriq që do tiu bëj ti kapni flokët kur ti ndëgjoni

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Dikur thoshte se nuk ulet asnjëherë në një tavolinë me Marko Gjuriqin por Albin Kurti duket se tashmë ka ndryshuar mendim. Sonte ata janë parë afër njëri-tjetrit në takimin e organizuar nga Ministria e Jashtme e Gjermanisë me temë ‘Dialogu i Ballkanit’.

Në një fotografi që ka arritur të siguroi Indeksonline, Kurti shihet që e ka afër të ashtuquajturin Drejtor i Zyrës për Kosovë në Qeverinë e Serbinë, Marko Gjuriq.. Hap Pamjet Ekskluzive pasi ta tejkalosh mark eti.ngun

Share.