fbpx

‘E hupi kontrollin’: Çartet kosovari, e rrahë veturën e tij me shkop (VIDEO)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

‘E hupi kontrollin’: Çartet kosovari, e rrahë veturën e tij me shkop (VIDEO)

E godet veturën pa ndal dhe me gjith forcën që ka. Ky është kaçanikasi, Sadat Fera i cili në shenjë revolte ndaj koronavirusit nuk ka kursyer veturën e tij.

Dhe këtë gjest jo normal mund ta ndiqni në videon që ju sjellim më poshtë.Shty,pe rek.lam.en dhe vazh.do lajmin eplot

Share.