fbpx

Dua Lipa, këngëtarja e vetme me dy këngë në tabelën e iTunes

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

15:57 | 14 Dhjetor 2019

Foto: Instagram

Dua Lipa ka shënuar një sukses të ri në karrierë.

Dua Lipa ka ndarë me ndjekësit një fotografi në Instagram, me të cilën njoftoi për suksesin e ri, shkruan lajmi.net.

Ajo bëri të ditur se është e vetmja këngëtare që ka dy projekte muzikore në tabelën botërore të “iTunes”.

Këngët që gjenden në këtë tabelë janë “Don’t Start Now” dhe “Future Nostalgia”, kjo e fundit e publikuar dje.

Dua u shpreh e lumtur për këtë sukses, ajo shkroi “E çmendur, faleminderit të dashurit e mi”. /Lajmi.net/

Share.