fbpx

Driton Selmanaj – Ma shume ja she hajrin Kosova listes Srbska se VV-s

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Driton Selmanaj: ‘Lista Serbe i’a don tmiren Kosoves, e Albin Kurti jo’

Deputeti i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Driton Selmanaj ka thënë se Lista Serbe është më bashkëponuese se Albin Kurti dhe deputet e Lëvizjes Vetëvendosje.

Ma shum mendon Lista Serbe për Kosovën sesa Albin Kurti, tha Selmanaj.

Share.