fbpx

Djali 8-Vjeçar Kap Peshk.aqenin 314 Kg

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Djali 8-vjeçar kap peshk.aqenin 314 kg

Një 8-vjeçar kapi një peshkaqen tigër 314 kg gjatë një udhëtimi peshkimi me babain e tij në Australi.Ndërsa raportohet se ka vendosur një rekord të ri botëror.Jonathan Millauro dhe djali i tij Jayden gjetën peshkaqenin javën e kaluar në det rreth 160 kilometra (100 milje) në jug të Sidnei JA DHE VIDEO SHTYPE REKL,AM DHE SHIKO VIDE,ON:

Share.