fbpx

Deputeti, Hysni Ismaili: Zaev dhe Mickoski duke pirë kafe e njoftuan Ali Ahmetin për shtyrjen e regjistrimit

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

“Rekomandimet e Kombeve të Bashkuara ishte që mos të mbahet regjistrimi i popullsisë në kohë pandemie. Zaevi dhe Mickoski, duke pirë kafe, e njoftuan Ali Ahmetin për shtyrjen e regjistrimit”, ka thënë deputeti i AlternAtivA-s, Hysni Ismaili, për emisionin “Euronews Tonight” në Shqipëri.

Share.