Dasme e madhe/ Aktori turk me origjinë shqiptare i jep fund beqarisë, shikoni dhe kush do jetë nusja

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Aktori i njohur turk Baris Arduç ka vendosur t’i japë fund beqarisë pasi mediat turke kanë shkruar së fundmi se ai do të martohet këtë javë me partneren e tij, Gupse Ozay.

Barış Arduç — A Dedicated Star with a Golden Heart - Celebrities -

Sipas shtypit vendas, Gupse dhe Baris do të martohen në Çeshme, aty ku po kalojnë pushimet dhe do ftojnë vetëm 5 persona për shkak të pandemisë së Co.vid 19 që nuk lejon grumbullimet.

Megjithatë, në planet e çiftit është edhe një martesë e madhe dhe siç u ka hije atyre vitin e ardhshëm pas kalimit të pandemisë.

Formerly craving girls with muscles, Omer undergoes drastic ...

Baris, aktori me origjinë shqiptare, u bë i njohur në vendin tonë nga telenovelat “Dashuri me qira” dhe “Kuzgun”, duke u kthyer në një nga figurat më të dashura të publikut shqiptar.

Ai dhe Gupse Ozay janë në një romancë prej 6 vitesh dhe kjo e fundit ka luajtur në shumë filma e seriale, por asnjëri prej tyre nuk është transmetuar në Shqipëri prandaj edhe nuk njihet nga publiku shqiptar.

So Casual! Barış Arduç & Gupse Özay Tie the Knot in a Simple ...

Lidhja e Baris Arduç me Gupse Ozay nuk është pritur edhe aq mirë nga fansat e aktorit. Megjithatë ai është shprehur se është shumë i dashuruar dhe këtë e vërteton edhe fakti që aktori e mbështet shumë partneren. Baris Arduç është 32 vjeç ndërsa Gupse Ozay 35 vjeç.

Baris Arduç Fashion and Style - Baris Arduç Dress, Clothes ...

Share.