fbpx

Darkë dhe këngë mes Grenellit, Vuçiqit dhe Bërnabiqit në Beograd (VIDEO)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Richard Grenell, i dërguari i presidentit Trump për dialogun Kosovë-Serbi, ka publikuar një video nga darka e mbrëmshme që pati me presidentin serb Aleksandar Vuçiq dhe anëtarët e delegacionit serb dhe atij amerikan.

Ata u panë duke i kënduar Alabamës dhe Virxhinias Perëndimore, të cilën Grenell e quajti të mahnitshme, njofton Klan Kosova.

Këngëve “Country roads” dhe “Sweet home Alabama” ia morën edhe Vuçiq e Bërnabiq.

Share.