Dafina me stil krejt ndryshe në fotografinë e fundit

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

15:46 | 29 Tetor 2019

Dafina Zeqiri duket atraktive në fotografinë e fundit.

Dafina Zeqiri ka ndarë me ndjekësit një imazh të ri në Instagram, në të cilin erdhi shumë joshëse, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja kishte veshur një palë xhinse, pulovër, kapele si dhe një palë çizme të gjata, kurse pranoi komente të shumta nga ndjekësit.

Për ndryshe, projekti i fundit nga Dafina Zeqiri është “Kapma Dorën”, këngë kjo e shoqëruar edhe me videoklip. /Lajmi.net/

Share.