Çiftit nuk i bëhet vonë shkëmbejnë puthje në publik

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

9:47 | 29 Tetor 2019

Çifti i ri i shoubizit po shijojnë në maksimum romancën.

Miley Cyrus dhe Cody Sompson janë bërë bashkë javë më parë dhe çifti po shijojnë çdo moment të lidhjes së tyre, shkruan DailyMail, transmeton lajmi.net.

Gjatë natës së mbrëmshme dyshja janë parë në një nga restorantet e Los Angeles, ku Miley kishte shkuar aq larg sa në praninë e klientëve i kishte dhuruar të dashurit disa puthje pasiononte.

Ky përqafim ishte për të ‘zbutur’ gjendjen e Codyt i cili kishte paguar një mijë dollarë për darkën në Casa Vega.

Më pas Miley dhe këngëtari australian vazhduan natën në Universal Studio për t’i përjetuar eksperiencat e frikshme të ‘Halloween’.

Share.