fbpx

Çfarë po ndodh te Infektivi? Policët me kallash shoqërojnë një grua

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Pamje të pazakonta janë bërë virale ditën e sotme nga Spitali Infektiv.

Në hyrje të spitalit shihen disa persona të cilët përveç veshjes së mjekut mbajnë edhe një kallash në dorë. Mësohet se ata janë gardianë burgu dhe kanë shoqëruar një vajzë për në spitalin Covid1.

Pacientja vuan dënimin në burgun e Grave. Ende nuk dihet gjendja shëndetësore e saj.

Fillimisht “mjekët” me armë kanë krijuar konfuzion tek të gjithë ata që i kanë parë.

Share.