Çfarë po ndodh me lidhjen e Feros dhe Arbenitës?

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

23:40 | 26 Tetor 2019

Arbenita ka habitur të gjithë me veprimin e bërë.

Fero dhe Arbenita Ismajli janë përfolur prej kohësh se kanë marrë vendimin për t’u ndarë, shkruan lajmi.net.

Çifti hoqi të gjitha fotografitë nga rrjetet sociale dhe nuk e ndjekin më njëri-tjetrin në Instagram.

Fero dhe Arbenita në fakt nuk janë ndarë dhe me sa duket kanë qenë gjithë kohës bashkë.

Të paktën kështu na bën të besojmë modelja shqiptare.

E cila sot gjatë ditës ka publikuar në Instastory, këngën e re të Feros ‘Jom rrit’. /Lajmi.net/

Share.