fbpx

Cako thote se Trump do jete president i ardhshem i SHBA-ve

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Cako si gjithmon ben deklarata te forta.Tashme pas deklaratave qe do mbyllej Shqiperia tashme po ben deklarata per Ameriken dhe cdo ndodh atje.

Cako tha:
Trump kërkon të fusë ushtrinë para e të shpallet rezultati në SHBA, do ta fusë në çdo cep me sebepin për të ndihmuar për vaksinën, pro do ta ketë për çdo rebelim që mund të lindë dhe unë besoj që Trump do jetë dhe fituesi i mandatit tjetër 4-vjeçar.

Ndaj deklaratat e tij jane gjithmon te bujshme.

Share.