fbpx

Bujar Osm ani ua uron festen e fitër Bajramit me orë poli’core nga e shtuna deri të martën!!

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Fundjavën e zgjatur qytetarët janë të obliguar që ta kalojnë në shtëpi.

Bu jar Osma ni disa here ka bere apel mos te hapen xhamite por kesaj rradhe sdihet a ia arriti qell imin.

Në ditët që muslimanët festojnë  fitër Bajr amin, Qeveria e ndare sa i perket ores policore kur nga burime jozyrtare mbrenda qeverise marrim vesh se Bujar Osm ani ishte me i zeshmi per oren policore per Bajram

Përndryshe ora pol icore do eshte propozuar të shtunën nga ora 19 dhe e njëjta do të zgjas deri në ora pesë të mëngjesit të ditës së martë. .

Share.