Big Mama futet me rroba në det, thotë se është ftohtë jashtë

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

18:48 | 30 Tetor 2019

Foto: Instagram

Big Mama është futur me rroba në det.

Këngëtarja dhe prezantuesja, Big Mama, e ka publikuar një fotografi të re në Instagram, shkruan lajmi.net.

Imazhi është shkëputur nga xhirimet e videoklipit të fundit, këngës “Akoma të du” të cilën e ka ripërpunuar.

“Është ftohtë jashtë”, ka shkruar ajo pranë fotos ku shihet e zhytur me rroba në det./Lajmi.net/

Share.