Benzema as e mohon as e pohon largimin nga Real Madridi

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Karim Benzema është bërë temë diskutimi në mediumet botërore.

Ndërkohë, vet francezi në konferencë për media tha se realiteti është ndryshe dhe jo ajo që thuhet në internet.

“Pse duhet të flas për të ardhmen?

Unë jam në Real Madrid.

Realiteti është ndryshe, jo ajo që thuhet në internet. Kam një lojë të shtunën, stërvitem nesër, kështu që tani jam në Madrid”, tha ai.

MARKETING

UniConverter_20230519143422.gif

Share.