fbpx

Bekim Sali: Mijallkovi ikë, Zaevi bën qejf, DUI hesht, shqiptaret vuajne

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

“Përderisa Gruevski iku nga shteti dhe “ska detaje per ikjen” dhe as pergjegjesi nga asnje nga autoritetet si ndodhi kjo;
Përderisa Sasha ik nga shteti me lehtesi dhe opinioni eshte i preokupuar me tema tjera dytesore;
Perderisa rasti Monstra nuk eshte zbardh dhe pritet vendimi final i dhimbshem per te pafajshmit;
Përderisa Besir Bela dhe Skender Demiri akuzohen me vrasje makabre e vrasesi ne menyre makabre i Almirit lirohet me pretekst te aksidentit te trafikut;
Perderisa qytetaret e ketij shteti paguajne fatura te larta te rrymes dhe jet eshte shtrenjtu sa nuk perballohet më;
Krimi dhe korrupsioni lulezon ne kete nenqiell dhe AUTORITETET NUK DIJN KUSH PO NDERTON E KUJT PO I LULEZON”, ka shkruar Sekretari Organizativ i AlternAtivA-s, Bekim Sali.

Share.