fbpx

Befason Këngëtarja me prejardhje nga Gostivari…Ja çfarë ka bërë Bebe Rexha për 28 Nëntor

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Vetëm pak orë më parë, këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha ka marrë pjesë në një marshim të shqiptarëve në Amerikë, ku një varg makinash kanë qarkulluar me flamujt shqiptarë duke i rënë fort borisë.

Rruga është pushtuar nga shqiptarët dhe asgjë nuk shihet përveç entuzuazmit të tyre dhe ngjyrave të kuqe.

Këngëtarja Bebe Rexha, ka postuar videot në instagramin e saj personal dhe duket se është duke e shijuar performancën e shqiptarëve në maksimum. Ky manifestim kaq i veçantë vjen sot, më 28 Nëntor, ditën kur Shqipëria feston 108 vite shtet.

Share.