BEFASI/ Ja çfarë po ndodh në këtë Kufi, Nuk pritej…

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Mëngjesi i kësaj të shtune shënoi një tjetër rekord fluksi të kalimeve në Morinë, njofton Insajderi.

Më shumë se 15 mijë qytetarë me automjete personale dhe autobusë, kaluan kufirin drejt bregdetit vetëm brenda dy orësh.

Më shumë se 15 mijë qytetarë me automjete personale dhe autobusë, kaluan kufirin drejt bregdetit vetëm brenda dy orësh.

Vargu i mjeteve zgjatej për kilometra të tëra, ndërsa policia punoi me procedurë të përshpejtuar.

Share.