fbpx

Befasi e Madhe/ Bie borë në këto Vende Evropiane… Ja ku (FOTO)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Në disa zona malore tashmë kanë rënë edhe fjollat e para të borës. Një ciklon i thellë nga zona e Gjirit të Genovës u zhvendos në Adriatikun verior gjatë mëngjesit dhe pritet të lëvizë më tej në Adriatikun qendror.

Për shkak të kësaj me ndryshime moti po përballet i tërë rajoni. Në disa zona malore në Kroaci madje ka rënë edhe borë.

Duke klikuar reklamat do i shijoni pamjet me bore..

Share.