Barbana publikon këngën që Ergit i kishte mbetur në gjysmë

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

20:02 | 15 Tetor 2019

Barbana Dini e ka publikuar këngën me Ergin.

Këngëtarja Barbana Dini, tre vjet pas vdekjes së vëllait të saj e ka publikuar këngën me të, projekt ky i cili u kishte mbetur në gjysmë, shkruan lajmi.net.

“Ku je” titullohet ky projekt muzikor i cili vjen i realizuar me videoklip.

Kënga e cila Ergit i kishte mbetur në gjysmë në minutat e parë ka marrë shumë pëlqime dhe i ka prekur të gjithë.

Ergi Dini ka ndërruar jetë pas një aksidenti tragjik me motor, tre vjet më parë./Lajmi.net/

[embedded content]

Share.