fbpx

B.D.I-ja kërcë.non administratën: Nëse fitojmë, do t’ju ndërrojmë

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +
Tash esht Koha

Bashkimi Demokratik me Integrim, e jep fjalën se do ta ndryshojë gjithë administratën shtetërore. Videon më poshtë e keni ku vet e B.D.I-ja e përdor këtë çështje në fushatë.

Informatat mbrendapartiake deshifrojnë që ky ndryshim do të vijë për shkak të konflikteve mbrenda simboleve të partisë, sikurse sot që doli në shesh konflikti mes Bekim Nezirit dhe Arbër Ademit. Ndër tjera pritet që prej pune të hiqet më shumë klani i Blerim Bexhetit për shkak të konfliktit me Komandant Msusin.

VIDEO: LINKU

 

Tash esht Koha
Share.