fbpx

Askush nuk e ndal STRESIN! Nga arratia publikon këngën e re, ‘diss’ për policinë e shtetit: Ju zhduk nga harta. Të fala stacionit me daj e halla!

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Në këngën e publikuar në bashkëpunim me One T dhe Anestezion, “Gang Shit”, Stresi përmend disa herë Policinë e Shtetit në vargjet e këngës.

Edhe pse ka disa ditë në arrati, pasi është shpallur në kërkim nga policia pas protestave për 25-vjeçarin e vrarë nga policia, reperin Stresi nuk e ndalon asgjë në projektet e tij muzikore.

Herë pas here, Stresi ka sulmuar virtualisht policinë, ku i ka bërë të qartë se ata nuk do mund ta kapin dot kurrë, ndërsa me anë të postimeve në Instagram ka lajmëruar fansat se ndodhet në Britani.

Së fundmi, Stresi sërish i ka sulmuar, por këtë herë me muzikë. Në këngën e publikuar në bashkëpunim me One T dhe Anestezion, “Gang Shit”, Stresi përmend disa herë Policinë e Shtetit në vargjet e këngës, ku ndër të tjera thotë “vijmë ju zhdukim prej hartës” dhe “të fala stacionit me daj e halla!”Shty,pe rek.lam.en dhe vazh.do lajmin eplot

Share.